czwartek, 26 stycznia 2012

Niebiańskie iskierki

Tytułowe niebiańskie iskierki czyli Confetti (Fantasy glitter Sensique  nr 210) we własnej osobie. Uwielbiam go!!!! Jest tak cudowny, że aż brak mi słów. Kiedy jechałam do pracy to łapałam się na tym, że ciągle mimowolnie zerkam na pazurki i wpatruję się migoczące iskierki :)


Ostatnie zdjęcie nie jest jakiejś super jakości,ale bardzo dobrze widać na nim jak lakier mieni się wszystkimi kolorami tęczy :)
Lakier to prześwitująca niebieska baza z holograficznym brokatem. Na zdjęciu 4 warstwy,ale już 2 wyglądają całkiem nieźle. Nie miałam do tej pory glitterów, więc ciężko mi się wypowiadać na temat czasu wysychania. Według mnie potrzebuje go jednak trochę za dużo (około 20 min na każdą warstwę). Powierzchnia dość szorstka,ale nie przeszkadza specjalnie w codziennych czynnościach. Jeśli chodzi o trwałość to byłam mile zaskoczona. Po 5 dniach nie zauważyłam nawet startych końcówek. Zmyłam go tylko dlatego,że miałam ochotę na odmianę. Co mnie w nim jeszcze drażni? Zdecydowanie nakładanie. Jest dość gęsty i aż czuć pociągnięcia pędzelka po paznokciu. No i ta buteleczka- koszmar!!! Szczególnie tandetna nakrętka.
Ale i tak go kocham za magię jaką w sobie kryje ;-P

A Wy co sądzicie o tej serii Sensique? Czy Waszym zdaniem Confetti zasługuje na miano króla serii?

4 komentarze:

  1. Na drugim zdjęciu świetnie wygląda :)

    OdpowiedzUsuń
  2. wygląda świetnie:) i jakie długie pazurki

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeszcze go nie zdązyłam użyc, ale jest zdecydowanie cudny:D A mnie buteleczki nie wkurzają w tych lakierach:)

    OdpowiedzUsuń